• Marmara'da kuzeyli sert rüzgarla beraber bulutlar biraz artabiliyor. Sert rüzgar daha çok Güney Ege'de esiyor bölge genelinde ise bol bol güneş var. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı-az bulutlu. Akdeniz'de sıcaklık yine 30 derecenin üzerine çıktı İç Anadolu Bölgesi'de 20-25 derece aralığında. Karadeniz'de yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde ve ankara hava durumu bu yağış cuma günü yine gök gürültülü sağanak olarak Doğu Karadeniz'de Trabzon dolaylarında devam edecek. Doğu Anadolu parçalı-az bulutlu Güneydoğu Anadolu ise bol güneşli ve 30 derecenin üzerinde sıcaklık ölçülüyor.

  Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette ve altında esiyor hava parçalı-az bulutlu.Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Akdeniz'in doğusunda sıcaklık 30 derecenin üzerine çıkıyor. Karadeniz'de parçalı-parçalı çok bulutlu bir gökyüzü var. Perşembe günü Orta ve Doğu Karadeniz'e tekrar yağışlar gelecek ve bu yağışlar izmir hava durumu gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde parçalı bulutlar var güneyinde ise bol güneş. Güneydoğu Anadolu'da ise az bulutlu çok güneşli bir gökyüzü bekleniyor.

  Marmara ve Ege'de ara ara parçalı bulutlar yoğunlaşabiliyor. Marmara'da sabah öğle aralığında yerel yağmurlar bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Antalya 26-27 derecelerden 30 derecelerin üzerine çıkmaya hazırlanıyor. Karadeniz ıslanıyor. Çarşamba günü yağış Doğu Karadeniz'e çekiliyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yağış bekleniyor. Güneydoğu Anadolu ise az bulutlu güneşli bir havaya hakim.

  Yeni haftanın ilk gününde Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yerel beklenen sağanakların yanında güneş de görülecek. Yağış, Karadeniz ve İç Anadolu’nun batısında da aralıklı olarak görülebilecek. Salı’dan itibaren hava yavaş yavaş toparlanıyor. Haftanın ikinci yarısında yurdun büyük kısmında güneş görülecek, hava durumu sıcaklık tırmanacak. Rüzgar Ege’de yine kuvvetli esiyor. Orta ve Kuzey Ege 4, ara ara Kuzey Ege’de 5 kuvvetine kadar çıkabilecek. Diğer denizlerimizde orta kuvvette ve altında.

   


  12 comments
 • Bu hafta da camileri dolduracak olan vatandaşlar, Ankara'da Cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Biz de sizler için Diyanet takvimine göre, Ankara'da Cuma namazı saatlerini derledik. Haberimizde bir haftalık Ankara'da namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

  Ankara'da Cuma ezanı saat 12:43'de okunacak. Ankara'da namazı vakitleri Ankara'da öğle namazı vakti saat 12.43 Ankara'da ikindi namazı vakti saat 15.57 Müslümanlar için büyük öneme sahip olan mübarek cuma namazı bu hafta da büyük bir katılımla kılınacak. Camileri dolduracak cemaat Ankara namaz vakitleri saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Ankara'da cuma namazı saat 13:08'de kılınacak.

  Bir mübarek cuma gününe daha uyandık. İbadetlerini gerçekleştirmek için camilere akın edecek Müslümanlar cuma kaçta okunuyor, ezan saati kaçta? sorusunun yanıtını arıyor. Cuma namazı saat kaçta? İstanbul’da bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak?

  İşte İslam aleminin merakla araştırdığı cuma namazı saat kaçta sorusunun cevabı istanbul namaz vakitleri

  CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

  Bugün İstanbul’da cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusunun cevabı Diyanet’in namaz vakitleri listesine göre aşağıdaki gibi… İstanbul: 13:06 Diğer illerin namaz vakitleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz… namazvakitler.com


  your comment


  Follow this section's article RSS flux
  Follow this section's comments RSS flux