• İstanbul Namaz Vakitleri

  Bu hafta da camileri dolduracak olan vatandaşlar, Ankara'da Cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Biz de sizler için Diyanet takvimine göre, Ankara'da Cuma namazı saatlerini derledik. Haberimizde bir haftalık Ankara'da namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

  Ankara'da Cuma ezanı saat 12:43'de okunacak. Ankara'da namazı vakitleri Ankara'da öğle namazı vakti saat 12.43 Ankara'da ikindi namazı vakti saat 15.57 Müslümanlar için büyük öneme sahip olan mübarek cuma namazı bu hafta da büyük bir katılımla kılınacak. Camileri dolduracak cemaat Ankara namaz vakitleri saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Ankara'da cuma namazı saat 13:08'de kılınacak.

  Bir mübarek cuma gününe daha uyandık. İbadetlerini gerçekleştirmek için camilere akın edecek Müslümanlar cuma kaçta okunuyor, ezan saati kaçta? sorusunun yanıtını arıyor. Cuma namazı saat kaçta? İstanbul’da bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak?

  İşte İslam aleminin merakla araştırdığı cuma namazı saat kaçta sorusunun cevabı istanbul namaz vakitleri

  CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

  Bugün İstanbul’da cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusunun cevabı Diyanet’in namaz vakitleri listesine göre aşağıdaki gibi… İstanbul: 13:06 Diğer illerin namaz vakitleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz… namazvakitler.com


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: