• Sıradışı Kadın Parfüm Modelleri

  1. Givenchy Ange Ou Demon

   

  Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri

  Esans: Oryantal, Çiçeksi Beyaz zambağın soyluluğuyla meşe ağacının gücünü bir arada bulunduran, meleğin çekiciliğini şeytanın cazibesiyle buluşturan bir parfüm. Tepe Notası: Beyaz Kekik Özü, Calabria Mandalinası, Safran ÖzüKalp Notası: Orkide, Beyaz Zambak, Ylang Ylang Dip Notası: Tonka Fasulyesi, Vanilya, Meşe Ağacı Ürün Avantajları Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

   

  2. Gucci Guilty

   

  Modern, seksi, cesur. Düzeni yıkmaya gerçek bir davet. Gucci’nin seksi, tehlikeyi seven yanından güç alıyor. Ne istediğini bilen ve hem iş hem de özel hayatında risk almayı, sınırda yaşamayı seven kadının kokusu. O köşede oturup bir şeylerin gerçekleşmesini beklemez, harekete geçer ve istediklerinin gerçekleşmesini sağlar. Gucci Guilty suçluluk duygusuyla dolu anların keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Tepe Notası: Mandalina, Pembe BiberKalp Notası: Leylak, Sulu Şeftali, Germanyum

  Dip Notası: Paçuli, Amber Ürün Avantajları Günlük kullanıma uygundur.Ürün Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

   

  3. Lacoste Pour Femme

   

  Esans: Ferah, Oryantal LACOSTE POUR FEMME tutkulu ve ılık bir koku olmasının yanında çekici ve hissedilmeyi seven bir parfümdür. Kadının modern yaşamının monotonluğunu üzerinden atmasını sağlayan kendine özgü bir özelliğe sahiptir. Tepe Notası: Biber, Ambrette Çekirdeği Yağı, Bergamot Kalp Notası: Gülhatmi, Kadi Otu, YaseminDip Notası: Gaiac, Erz Ağacı, Misk Ürün Avantajları Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

   

  4. Lacoste Touch Of Pink

   

  Lacoste Touch Of Pink Edt 90 Ml Kadın Parfümü Cilt Tipleri  Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri Esans: Ferah Kadınlar için şık, hafif ve çekici bir parfüm. Sizi enerjisi ile sarar. Tepe Notası: Portakal, Kişniş Yaprağı, Kakule Kalp Notası: Yasemin, Menekşe Yaprağı, Havuç Çekirdeği Dip Notası: Sandal Ağacı, Misk, Vanilya Ürün Avantajları Günlük kullanıma uygundur Ürün Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

   

  5. Lancome Hypnose

   

  Kendine güvenen, iddialı ve cazibeli kadının büyüleyici etkisi Lancome Hypnose ile tam bir aşk iksiri haline geldi. Tutkunun gücünü oryantal dokunuşla ruhunuzun derinliklerine işleyen koku, parfümler arasında son derece popüler. Günün her saati hoş bir kokuya sahip olmak isteyen dinamik kadınların tüm ihtiyaçlarını tek bir şişede karşılayan parfüm, kalıcı ve orijinal kokusuyla herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

   

  Marka ve İçeriği

   

  Fransız kozmetik devi Lancome, Hypnose imzasıyla parfüm dünyasının kurallarını yeniden yazdı. Kaliteli parfümleriyle ünlü marka, bu parfümle karakteristik bir dokunuş yakalayarak kozmetik dünyasında büyük bir sükse yarattı. Vanilya liderliğindeki yasemin, vetiver, çarkıfelek, gardenya kokuları odunsu yoğunlukla usta bir şekilde birleştirildi. Çiçek ve meyve hafifliği, odunsu alt notalarla kalıcılıkla buluştu. İçeriğindeki yoğun aromalar, doğru harmanlanma sayesinde hafifliğini korumaktadır. Tanıdık kokuları uyumlu bir şekilde karıştırarak özgün bir yoruma sahip olan parfüm cilt üzerinde sıcak ve kremsi bir etki yaratır. 

   

  Özellikleri

   

  - 75 ml hacminde, Eau de Parfüm kalitesindeki ürün, kıvrımlı orijinal şişe tasarımına sahip.

   

  - Esans miktarı en yoğun olarak kullanılan EDP bu kalıcı parfüm için en uygun seçenek.

   

  - Sabahtan akşama kadar etkisini kaybetmeyen ürünün yaydığı kokuda da en ufak bir bozulma olmaması en büyük bir artısı. 

   

  - Sıktığınız ilk andaki tazelik gün boyu teninizde ve kıyafetinizde rahatlıkla hissedilebilir. 

   

  - Çıktığı ilk günden beri kadınların gözdesi haline gelen koku, cesur ve özgür havasıyla insana kendisini çok daha iyi ve yüksek öz güvenli hissettirmektedir.

   

  Avantajlı Kullanım Şekli

   

  - Hem hafif hem kalıcı etkisiyle gece-gündüz, yaz-kış tercih edilen, zaman sınırları olmayan bir koku.

   

  - İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

   

  - Günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygundur. Buna hassas cilt tipleri de dahildir.

   

  - Temiz teninize ve temiz kıyafetlerinize uygulamanız tavsiye edilir. Kıyafetinizde başka bir parfüm olmaması gerekir. Farklı kokuların birleşimi orijinal kokunun algılanmasını bozabilir.

   

  - Teniniz kesinlikle kuru olmalı. Kuru ten, kokuyu doğru yansıtır.

   

  - Parfümü vücudunuzda sürdüğünüz yerler de, kalıcılık için önemli bir etkendir. Özellikle vücudunuzun boyun, bilek, dirsek, diz altı gibi hareketli bölgelerine uyguladığınızda parfümün etkisini gün boyu rüzgarınızda hissedebilirsiniz. 

   

  Kendi Tarzınızı Ortaya Koyun

   

  Parfüm, her kadın için önemlidir. Parfüm seçiminiz karakteriniz hakkında önemli bir ip ucu verir. Tarzınıza uygun parfüm seçerek kendinizi doğru ifade edebilir, kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kadın zarafetini teninize itina ile işleyecek parfümle bir mıknatıs etkisi yaratabilirsiniz. Kullananların çoktan vazgeçilmesi haline gelen koku, çekici bir enerji yaymaktadır. Her tende farklılaşan, ten özelliğine göre kişiselleşen parfüm, tam anlamıyla imzanız haline gelerek teninizde olgunlaşır ve sizi yansıtır.

   

  Parfüm kadının özgürlüğüdür. Güzelliğini kişiliğine en uygun şekilde tamamlayacak parfümü seçmek bir kadın için en önemli kararlardan biridir. Kendinizi özgür hissedeceğiniz, sizi sınırlamayan, boğucu kokusuyla hapsetmeyen bir parfüm doğru parfümdür.

   

  Güzelliğinizin Hoş Bir Tamamlayıcısı

   

  Ne çok ağır ne çok hafif olarak yorumlanan, hem çiçeksi hem kalıcı olmasıyla tüm beklentileri karşılayan Lancome Hypnose Edp 75 Ml Kadın Parfümü, bildiğiniz kokulardan farklı olarak öne çıkmaktadır. Farklı olmak isteyenlerin parfümü Hypnose romantik ve eğlenceli olarak tanımlanan bir kokudur.

   

  Koku Hafızanızı Yenileyin

   

  Güzel ve kalıcı kokusuyla yaşadığınız her anı hafızalara kazıyabilecek özelliktedir. Duyulduğu her yerde sizi anımsatır. Oldukça zarif ve iddialı olan koku, bir kadının hipnotize edici gücünden esinlenerek itinayla yaratılmıştır. Büyü ve gizemin heyecanıyla tasarlanan parfüm adeta baş döndürücü bir sihrin şişeye hapsedilmiş halidir.

   

  Lancome Hypnose gücüyle hayatın kontrolünü üzerinizde hissedebilirsiniz.

   

   

   

   

   

  Lancome Hypnose EDP 75 ml kadın parfümü, oryantal-vanilyalı sınıfına giren kokusu ile ön plana çıkıyor. Genel olarak sıcak, kremsi ve taze bir koku olan Hypnose, şişesi ile de şık ve kendinden emin kadınların zarafetini temsil ediyor. İçerisinde çiçek-odunsu ve sıcak notaları bir arada barındırdığı için gündüz- gece fark etmeksizin kullanılabiliyor ve her yaştan kadının asaletini ortaya koyuyor. 

   

  Kadınsı Aura

   

  Lancome Hypnose EDP kadın parfümü, kadınların tutkulu ve zarif yönlerini  ortaya çıkarıyor. Koku, tamamen kadınsı özellikleri yansıtan sıcak ve pudralı notalardan oluşuyor. 

   

  Üst notalarda bulunan çiçeksi kokular parfümün yaz-kış bunaltmadan kullanılmasına olanak veriyor. Parfümün açılış notasında bulunan çarkıfelek çiçeği, kokunun fresh olmasını sağlıyor.

  Çarkıfelek çiçeği, parfüme temiz bir hava katarken, özgüvenli kadınların karakteristik özellikleriyle de mükemmel örtüşüyor. Belirgin kokusu, yenilenmiş ve tazelenmiş hissetmenizi sağlarken, çevrenizde merak uyandıracak özgün dokunuşu da beraberinde getiriyor. 

  Son notalarda tene tam oturan vanilya ve odunsu vetiver, sıcak ve enerjik bir his bırakıyor. Hypnose'a oryantal koku özelliğini veren bu esanslar, parfümü kışın da kullanılabilir hale getiriyor. Tende kalan sıcak ve kremsi his, parfüm tazelendikçe çiçek kokularıyla birleşerek hoş bir harmoni yaratıyor. 

  Çiçek kokularının tatlı notalarla birleşmesi Lancome Hypnose kadın parfümünü her mevsim ve her ortamda kullanıma uygun hale getiriyor. Gündüz kullandığınızda samimi ve zarif tarzınıza uyum sağlıyor. Özel davetlerde veya akşam yemeklerinde ise kibar, zarif ve kadınsı tarzınızı ortaya çıkarıyor. 

  Esans çeşitliliği az fakat yoğun olan Lancome Hypnose, girdiğiniz her ortamda kokunuzla anılmanıza yardımcı oluyor. Kadınsı bir zerafeti ön plana çıkarmayı amaçlayan esanslar; kalıcı yapısı ve kendine has yumuşak kokuları sayesinde hemen dikkat çekiyor.

  Etkileyici ve Zarif Şişe

   

  Annick Menardo ve Thierry Wasser tarafından yaratılan Lancome Hypnose 75 ml Kadın Parfüm, orijinal şişesiyle de dikkat çekiyor. Kadın bedeninin ince ve kibar kıvrımlarını simgeleyen, kadın silüetini andıran şişe, bulunduğu ortama şıklık katıyor. Şişenin parlak mavi rengi ise kokunun gizemli ve çekici yönleri ile harika bir bütünlük sağlıyor. 

   

  Cazibeli ve Büyüleyici Esanslar

   

  Lancome Hypnose 75 ml Kadın Parfüm, EDP olarak üretildiği için içerisinde %10 ile %20 oranında yoğun esans barındırıyor. Bu nedenle oldukça kalıcı olan parfüm, çiçeksi, odunsu ve vanilyalı tatlı notaları içeriğinde barındırıyor. Esansların üst, orta ve alt notalardaki dengeli dağılımı parfümün bunaltmadan her mevsim kullanılmasına olanak veriyor.

   

  İçeriği:

   

  Üst notalarda: çarkıfelek meyvesi

   

  Orta notalarda: yasemin, gardenya

   

  Alt notalarda: vanilya, vetiver

   

  Fransız Asaleti

   

  1935 yılında Armand Petitjean tarafından kurulan Lancome, yıllardır Fransız kadınlarının sofistike ve gösterişli yönlerini ortaya koymak amacı ile üretim yapıyor. Parfümlerinde kadınların neşeli, enerjik ve yaratıcı yönlerini vurgulamayı seven firma, Julia Roberts, Kate Winslet, Penélope Cruz gibi isimlerle çalışıyor. Lancome, kadınlara bir ayna tutarak içlerindeki özgüveni hissetmelerini ve mutluluğu günün her anına yaymalarını amaçlıyor. 

   

  Dikkat Çeken Cazibeli Koku

   

  Lancome Hypnose 75 ml Kadın Parfüm, günün her anında istediğiniz miktarda kullanabileceğiniz bir parfüm. İçeriğinde yoğun esans barındırmasına rağmen ferah ve çiçeksi kokuların sağladığı denge, parfümün ağır kokmasını engelliyor. Tene hızlı oturması sayesinde etrafa kolayca yayılıyor ve bulunduğunuz ortamda fark yaratmanızı sağlıyor. Kadınsı tarzınızı tamamlayan Hypnose, vanilyalı tatlı kokusu sayesinde çarpıcı, gizemli ve büyüleyici tarafınızı yansıtıyor. Hypnose, yaz-kış kullanılabiliyor. Parfümü, gündüz dilediğiniz sıklıkta tazeleyebilirsiniz. Akşam üzeri veya serin havalarda ise bir kere sıktıktan sonra kıyafetlerinizde ve teninizde uzun süre kalıcılığını koruyor.

   

  Website: Tester Parfüm


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: