• Çeyrek altın kaç gram

  Altın fiyatları, Kapalı Çarşı değerleri 1 Kasım'da en küçük değer 218 lira, en büyük değer 1.506 lira üzerinden işlem görüyor.

  Ekonomi uzmanları, Çeyrek altın kaç gram İngiltere ve Avrupa Birliği'nin finans hizmetleriyle ilgili Brexit sonrası bir anlaşmaya yakın olduğunu bildiren küresel hisse senetleri, yeni bir ay için sert bir ekimden sonra sert bir ekim ayına başladığını açıkladı. İngiltere Merkez Bankası analistlerinden Naeem Aslam, "Güçlü bir rakamın altın fiyatını önemli ölçüde azaltamayacağını düşünüyorum çünkü yatırımcılar zaten Fed'in yükseliş eğiliminde fiyatlandırdı." açıklamasında bulundu.

  ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 1 KASIM 2018
  Çeyrek altın, Kapalı Çarşı'da Kasım ayının ilk gününde 349 liradan alınırken, satış değeri öğleden sonra 358 lira oldu.

  GRAM ALTIN NE KADAR? 1 KASIM 2018
  Gram altın, 1 Kasım'da Kapalı Çarşı'da 218 Türk Lirasından alınıyor, gram altın satış değeri öğleden sonra 218 lira.

  CUMHURİYET ALTINI NE KADAR? 1 KASIM 2018
  Cumhuriyet altını, 1 Kasım 2018 tarihinde Kapalı Çarşı'da 1.452 liradan alınırken, Çeyrek altın kaç gram Cumhuriyet altını satış değeri, 1.474 Türk Lirası.

  Altın fiyatları ne kadar sorusu vatandaşlar tarafından merakla takip edilirken, çeyrek altın ve gram altın ne kadar öne çıkan aramalar arasındaki yerini alıyor. Peki çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarındaki son durum, piyasalardaki son değerler için tıklayın.

   


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: