• hava durumu

  Marmara'da kuzeyli sert rüzgarla beraber bulutlar biraz artabiliyor. Sert rüzgar daha çok Güney Ege'de esiyor bölge genelinde ise bol bol güneş var. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı-az bulutlu. Akdeniz'de sıcaklık yine 30 derecenin üzerine çıktı İç Anadolu Bölgesi'de 20-25 derece aralığında. Karadeniz'de yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde ve ankara hava durumu bu yağış cuma günü yine gök gürültülü sağanak olarak Doğu Karadeniz'de Trabzon dolaylarında devam edecek. Doğu Anadolu parçalı-az bulutlu Güneydoğu Anadolu ise bol güneşli ve 30 derecenin üzerinde sıcaklık ölçülüyor.

  Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette ve altında esiyor hava parçalı-az bulutlu.Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Akdeniz'in doğusunda sıcaklık 30 derecenin üzerine çıkıyor. Karadeniz'de parçalı-parçalı çok bulutlu bir gökyüzü var. Perşembe günü Orta ve Doğu Karadeniz'e tekrar yağışlar gelecek ve bu yağışlar izmir hava durumu gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde parçalı bulutlar var güneyinde ise bol güneş. Güneydoğu Anadolu'da ise az bulutlu çok güneşli bir gökyüzü bekleniyor.

  Marmara ve Ege'de ara ara parçalı bulutlar yoğunlaşabiliyor. Marmara'da sabah öğle aralığında yerel yağmurlar bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Antalya 26-27 derecelerden 30 derecelerin üzerine çıkmaya hazırlanıyor. Karadeniz ıslanıyor. Çarşamba günü yağış Doğu Karadeniz'e çekiliyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yağış bekleniyor. Güneydoğu Anadolu ise az bulutlu güneşli bir havaya hakim.

  Yeni haftanın ilk gününde Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yerel beklenen sağanakların yanında güneş de görülecek. Yağış, Karadeniz ve İç Anadolu’nun batısında da aralıklı olarak görülebilecek. Salı’dan itibaren hava yavaş yavaş toparlanıyor. Haftanın ikinci yarısında yurdun büyük kısmında güneş görülecek, hava durumu sıcaklık tırmanacak. Rüzgar Ege’de yine kuvvetli esiyor. Orta ve Kuzey Ege 4, ara ara Kuzey Ege’de 5 kuvvetine kadar çıkabilecek. Diğer denizlerimizde orta kuvvette ve altında.

   


 • Comments

  1
  Monday 8th July 2019 at 23:14

  very  nice

   

  2
  Sunday 14th July 2019 at 19:39

  very nice

  3
  Wednesday 12nd February at 14:50

  very nice

  4
  Friday 14th February at 13:30

  very good

  5
  Saturday 4th April at 21:42
  6
  Sunday 5th April at 11:46
  7
  Friday 1st May at 17:14
  8
  Sunday 3rd May at 09:57
  9
  Sunday 17th May at 16:44
  11
  Tuesday 30th June at 22:08
  12
  Wednesday 1st July at 14:01
  eskisehir cilingir

  very nice good post

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: